семейный доктор

17:01 27-03-2012 / Наталія / 0, обратиться

Доброго дня! Моїй дитині 5 місяців ми від місяців 2 прокашлюємо ходили до лікарів вони його слухали але кажуть що все чисто виписали нам флюдотек ми його пили але нам нічого не допомогло. Останій тиждень прокашлює після сну мокрим кашлем (тоді був сухий) знову начали пити флюдотек ніякого результату. Ходили знову слухали кажуть що все чисто що нічого не чують. Підскажіть будь-ласка до кого звернутися чи що попити може якісь трави чи сиропи? Дякую!

Вопрос с сайта: "Аптеки Фетида"

Ответы

# 00:01 28-03-2012 Гаспар Арнери…, обратиться
Наталія,добрій ночі. Лікування може призначати лікар, який бачив і оглядав дитину. По інтернету лікування не призначається.