гинеколог

15:44 25-08-2012 / Галя / Первомайськ, обратиться

на даний момент мені 16років,але через кілька місяців виповниться 17. У мене 2місяця була затримка місячних і ми звернулися до місцевого гінеколога. Мене направили на УЗИ де було виявлено кісту правого яєчника 5мм. мені приписала лише вітаміни Ундевіт. Через кілька днів в мене розпочалися місячні . Під час них виділялася не лише кров,але слиз , можливо це був гній. Після закінчення місячних я знову звернулася до гінеколога і мене направили на УЗИ. Кісти в мене не було виявлено. Мені встановили новий діагноз склернкистоз яєчників. І призначили лікування на пів року. Примати раз в два місяця протягом десяти днів свєчі «чистоболін». Я хотіла запитати які наслідки можуть бути після цієї хвороби і на скільки це серйозно. Я ще незаймана в мене є хлопець який наполягає на сексі,але я не впевнена що при моїй хворобі можна ним займатися,я боюся наслідків. Буду вдячна за поради і допомогу.

Ответы

# 11:55 26-08-2012 Татьяна Борисовна Маланова, обратиться
Писать надо ТОЛЬКО на русском языке.
# 17:49 26-08-2012 Галя, обратиться
Татьяна Борисовна Маланова,
на данный момент мне 16 лет, но через несколько месяцев исполнится 17. У меня 2 месяца была задержка месячных и мы обратились к местному гинекологу. Меня направили на УЗИ где было обнаружено кисту правого яичника 5мм. мне приписали только витамины Ундевит. Через несколько дней у меня начались месячные. При них выделялась не только кровь, но слизь, возможно это был гной. После окончания месячных я вновь обратилась к гинекологу и меня направили на УЗИ. Кисты у меня не было обнаружено. Мне установили новый диагноз склернкистоз яичников. И назначили лечение на полгода. Принимать раз в два месяца в течение десяти дней свечи «чистоболин». Я хотела спросить какие последствия могут быть после этой болезни и на сколько это серьезно. Я еще девственница и у меня есть парень который настаивает на сексе, но я не уверена что при моей болезни можно им заниматься, я боюсь последствий. Буду благодарна за советы и помощь.