аллерго-иммунолог

18:56 24-05-2011 / Ірина, обратиться

Як підготуватись до вагітності з антифосфоліпідним синдромом.
Аналізи :Антитіла до фосфол. Ig G-20 ,Ig M-8,а також виявлено вовчаковий антикоагулянт. Дякую

Ответы

# 20:09 24-05-2011 Аноним, обратиться
Дужэ баґато різноманітних ризиків від невиношування до передачі хвороби. Нічого порадити неможу. Але знаю про випадки коли с такою хворобою народжували,але незнаю долі дітей.