аллерго-иммунолог

23:54 27-11-2012 / Леся / Киевская обл., обратиться

моїй мамі 52 роки.уже пів року у неї страшенна алергія на обличчі лице просто червонюще. зробили аналіз крові сказали все в нормі окрім АЛТ 16,6 приписали щось від печінки але від тих таблеток ще більше висипало обличчя.Вона вже опустила руки і каже найстрашніші речі що це рак господи страшно такі слова писать. Підскажіть шо робить бо наш дерматолог понавиписував уйму ліків ,а від них ще більше висипає.Дуже надіюсь на вашу хоч манюсіньку консультацію бо з розуму зійду!

Ответы

# 23:00 29-11-2012 Леся, обратиться
моей маме 52 года-уже полгода у нее страшная аллергия на лице-лицо просто красное. - сделали анализ крови сказали все в норме кроме АЛТ 16,6-приписали что-то от печени но от тех таблеток еще больше высыпало лицо. Она уже опустила руки и говорит страшные вещи что это рак-господи страшно такие слова писать. Подскажите что делать потому наш дерматолог понавиписивал уйму лекарств, а от них еще больше высыпает. Очень надеюсь на вашу хоть крохотную консультацию потому что с ума сойду!