инвалиды

11:56 04-01-2010 / алёша / 0, обратиться

как вылечить дцп

Ответы

# 12:16 04-01-2010 Виноградова Марина, обратиться
алёша, никак. Увы...
# 17:02 07-01-2010 Слава, обратиться
Удалена реклама.
# 23:49 07-01-2010 Аліна, обратиться
Вилікувати не можна але підлікувати звичайно так. Зараз практикується іпотерапія - лікування за допомогою коней, а також дельфінотерапія - де у воді змінюється маса тіла, і діти не бояться зробити крок – деякі малюки спочатку вчаться плавати, а потім ходити.
Багатьом малюкам, страждаючим на ДЦП, призначають грязелікування. Грязь надає загальнорефлекторну хімічну дію, стимулює нервові закінчення. Тепла грязь – хороший засіб при гіпертонусі. Зняти спастику м’язів при ДЦП допомагають електрофорези, а для поліпшення судинної регуляції використовують магнітотерапію. Невід’ємна частина лікування – фізіотерапія і парафінотерапія.
У легких випадках ДЦП стволові клітини здатні вилікувати дитину.