онкогинеколог

20:35 12-05-2011 / Ольга / Украіна, м. Львів, обратиться

Доброго дня чи вечора! Мені робили біопсію і результатами дослідження були 1. важка дисплазія сквамозного епітелію на фоні ендоцервікозу.
2. Уривки ендоцервікозу та сквамозного епітелію з важкою дисплазією. У мене до вас прохання, поясніть що це означає... Яке слідує лікування після такого діагнозу. Поясніть будь ласка. Дякую Вам ....

Ответы

# 20:56 12-05-2011 Татьяна Борисовна Маланова, обратиться
Писать надо ТОЛЬКО на русском языке.