психиатр

18:11 08-05-2010 / Наталія / Львів, обратиться

Трохи налякана своїм станом, якщо можете допоможіть: мінімум раз у два тижні хочеться закритись у кімнаті і нічого не бачити, і тут при найменшому подразнику можливий приступ роздратованості, доходить інколи до того, що я бю себе по обличчі з усієї сили, при цьому розуміючи, що прямої причини немає. Колись приймала заспокійливі типу персен, новопасит, хотілося б щось сильніше. Буду вдячна за пораду.

Ответы

# 19:06 08-05-2010 Аноним, обратиться
Тут, на жаль, російською тільки.(
# 22:06 08-05-2010 Наталія, обратиться
Дуже шкода, що потреба людини в пораді вимірюється національністю. Вибачте, що потурбувала :)
# 22:17 08-05-2010 Ганна, обратиться
Ви не турбуйтесь! Все одно на цьому сайтi нема професiйних консультантiв.
# 22:53 08-05-2010 Екатерина Алексеевна, обратиться
Якщо Вам допомогали засоби, які ви приймали, то можете зупинитися на них. Якщо вони не допомогають, то Вам потрібно проконсультуватися з лікарем, може Вам буде потрібно пропити засоби з группи транквілізаторів. Ваш стан - це прояви неврози, і Вам також буде потрібно оберігати себе від стресів.
# 12:07 13-05-2010 Хоттабыч…, обратиться
Наталья перепрошую, но у меня нет хорошего знания украинского языка. Но я точно знаю что Вам нужно найти думающего, профессионального ПСИХОТЕРАПЕВТА, способного проникнуться Вашим состоянием, не лечащего одними таблетками(они дают временное только облегчение), который Вас выведет из этого состояния( не бойтесь-Вы не больны, у Вас предположительно похоже на фобию или паническую атаку) это лечится не быстро, словом, образом жизни и с неистребимым собственным желанием вернутся к нормальной жизни. У Вас все получится, найдите своего дока в своем городе. И помните-от этого НЕ УМИРАЮТ и ничего НЕ БОЙТЕСЬ. Здоровья Вам.