психиатр

18:54 14-08-2010 / ЮЛя / 0, обратиться

Доброго дня. У мене останнім часом постійно жахливий настрій, і причиною того на мою думку є ось така ситуація..... У мене є дві чуджових подруги,я їх безмежно люблю.....але себе в їхній компанії відчуваю не повноцінною...це не стосується тих ситуацій коли ми тільки втрьох...коли з нами є хтось іще то я залишаюсь осторонь всього....всі молоді люди з якими ми знайомимось бачуть тільки їх але не мене....я б не сказала що дуже не красивої зовнішності....але навіть ті х то і до мене проявляв якусь симпатію, рано чи пізно також віддавав перевагу моїм подружкам....мені так важко коли я з ними здобуваю нових знайомих...але я не хочу втрачати подруг,вони для мене все,і я знаю що і я для них також....в мене в середині один висновок,я страшко=( Дуже буду рада почути відповідь.....

Вопрос с сайта: "ПСИХОЛОГ ОНЛАЙН"

Ответы

# 23:38 14-08-2010 Екатерина Алексеевна, обратиться
Вам необхідно навчитися по-перше любити себе, по-друге Ви повинні найти в собі позитивні сторони, те, чим Ви можете зацікавити чоловічу половину. Зовнішність не завжди вирішує усе, це тільки те, що чоловіки бачуть у першу чергу. Якщо Ви не зможете вирішити це самостійно- зверніться за допомогою до психолога, можете написати мені на ICQ.