психотерапевт

13:03 23-01-2018 / Андрей / Стрий, обратиться

Хочу кинути курити. Приймаю нікоретте( жувальні гумки). Кількість сигарет зменшується. Але це є самолікування. До якого лікаря звернутись для більш ефективного лікування?

Ответы

# 23:54 27-01-2018 Инна, обратиться
Сила волi - ось все, що допоможе. Подивiться франц.фiльм Le Pari, 1997 року, на Ютюбi вiн е: нiщо не допоможе зупинитись, треба лише обмежити вживання ,щоб менш шкодити здоровью.
# 05:13 07-02-2018 москалів геть…, обратиться
Шановний пане Андрію, та не звертайтесь ви на цей москальський сайт!
Хай щастить!