психолог

17:19 30-12-2011 / Аноним, обратиться

Добрый день!
У меня такая проблема: меня не воспринимают всерьёз.Вот кому-то можно делать всё,но стоит мне что-то сделать и это "конец света". К моему мнению не прислушиваются.
Дайте совет как сделать так,чтобы меня воспринимали всерьёз.

Ответы

# 19:19 30-12-2011 kevin, обратиться
hello miss and greetings from dr.love and so you need to be heard and noticed by others and your peers, well i had this promblem with my russain cousins and no one every took me serious, until to you form the art of getting noticed and good communication with others. Its called learning peoples skills and how to work in a team sprit environment, and being help ful to others. My book which is called baby steps will help you and iam willing to other you my own personal advice, but could you give me some more details
# 20:03 31-12-2011 Аноним, обратиться
kevin,интересный парень такой тут завёлся,по русски получается всё понимает,но пишет чисто на английском!
# 23:58 31-12-2011 kevin, обратиться
i am a little bit goofy and you probbaly have figured it out
# 00:47 01-01-2012 Рената, обратиться
excuse me this person who is pretending to be me, i can fight my own corner and dont need you to correct me and can i remind everyone out there that dr.love is always here for the free womens rights movemnent and soon i will be there in moscow, dr.love for prime minster viva dr,love