лучевая диагностика

00:27 26-11-2012 / Надя, обратиться

Здравствуйте. Опешите пожалуйста эпикриз моего мужа, очень интересует анализ крови, лечится ли. Зарание спасибо!
Діагнз: злоякісне новоутворення правої легені ІІІ ст. ІІ кл.гр (С34.2) Т3N0М4 Mts плеврит справа. Канцероматоз плеври.

Проведене лікування: Курс ПХТ (паліативний): Паклітаксел 300 мг, цисплатина 100 мг, лому стін 160 мг

Р-графія ОГК (08.11.12): Інфільтрація справа серединних та нижніх долі сберігаються. Зліва вогнища місцями зливного характеру. Справа можливо невелика к-ть рідини. Синусова тахікардія ЧСС 115-119 уд/хв.

КТ головного мозку(13.11.12):Атрфічні зміни речовини головного мозку.

ФГДС (14.11.12): Хр.гастрит в неактивній фазі

УЗД ОЧП (13.11.12): Гепатомегалія (+1см) Mts в печінку (в обох долях р.10-15 мм).Хр.холецистіт. Mts в абдомінальні л/в (у воротах печінки парааортально, парапанкреатчно біля воріт нирок гіпоехогені л/вр. 10-30 мм).Правобічний гідроторакс (500мл. рідини)

Офтальмолог: Зір на обидва ока 1,0. Оптичні середовища прозорі.На ОД-ДЗН блідорожеві,межі чіткі. Артерії помірно звужені. Вени розширені. Ангіопатія сітківки обох очей.

Невролог: Хр.недостатність мозкового кровообігу з вестибулопатією.

02.11.12 виконана операція: Торакоскопія з біопсією плеври справа.
ПГВ N49021, 49022-23,49024,49025-26 від 05.11.12 : у шматочках плеври,шматочку утворення діафрагми світло клітинний Сч солідного типу росту, місцями з некрозом.

Р-ть лаб.досліджень: від 07.11.12 кров на Hbs-антиген: негативна
Від 01.11.12 група крові 0(І): Rh+(позит): кров на КСР негативна від 13.11.12 Кал.на я/г: не виявлено від 13.11.12 Заг.аналіз сечі:р: 1019 Білок: негативна г/л,Глюкоза: негативна Епітелій плоский : 4-6 в п/з, Епітелій перехідний: 2-3 в п/з, Лейк: 1-2 п/з, Ер.: в п/з, Солі оксолати6 в п/з,бактерії – відсутні, Біохімія крові: білок заг: 71 г/л, Альбумін: 41г/л, Білірубін заг: 13,3 мкмоль/л, Білірубін непрям: 13,3 мкмоль/л, АсАТ: 71,1 мкмоль/л, АлАТ: 55,3 мкмоль/л, Креатинин: 0,061 мкмоль/л, сечовина: 6,5 мкмоль/л.
Від 16.11.12 заг.аналіз крові: Hb: 142 г/л, Ер.:4, 76 10^12/л, лек: 7 10^9/л, тромбоцити6 470г/л, Ht: 42,1%, ШОЕ: 17 мм/год.
Від 13.11.12 глюкоза крові 4 ммоль/л
Прошли первый курс, состояние после него таково(сегодня уже 10 день): головокружение, расплывчатость в глазах, постоянно спит, боль в суставах ,отдышка, сильно нервный и раздражительный, пересыхает в горле. Кушать вообще ничего не хочет, сильно похудел. Может быть есть какие то препараты или гормоны чтоб поднять аппетит? Первый раз сегодня его рвало.Через две недели следующая химия как его везти, как он ее примет если у него сил нет даже с кровати самому подняться?

Ответы

# 01:06 27-11-2012 Илья Таймазов, обратиться
Здравствуйте. Вопрос не для обсуждения в форуме. Не стесняйтесь задать интересующие Вас вопросы лечащему врачу - если пациент согласен на информирование Вас о состоянии его здоровья, лечащий врач даст Вам разъяснения и проинформирует о прогнозе.