WARNING
Добавление ответов к данному вопросу закрыто.
сексопатолог

01:00 21-06-2009 / Юра, обратиться

У мене пеніс похилиний у ліво. Він не дивиться прямо а дивиться він у ліво(косий)і то там не трошка відхилення а серйозне відхилення у ліво, що близько майже до тіла достає-таке відхилення у ліву сторону. і ще у мене пеніс не рівний, крім того що він у ліву сторону відхилиний він ще кривий. не рівний, а такий, як "банан" просто на багато більше зігнутий-такий пів колом(напів круг)! в мене статевих стосунків не було, і я не знаю чи можна таким пенісом(дуже сильний нахил у ліво-майже до тіла достає(півкруг) і сам пеніс кривий) чи, як у мене займатись сексом? чи мій пеніс з такою формою полізи дівчині? чи він у такій формі зможи пролісти у лагаліще? чи зможе там рухатись? чи не застрягне? чи не буде створювати больвих відчуттів для дівчини чи мене? чи здатний пеніс взагалі пролісти у лагаліще і там находитися?

Вопрос с сайта: "Аптеки Фетида"

Ответы

# 00:13 22-06-2009 Дрых, обратиться
Короче я нiхуя не понял
# 00:22 22-06-2009 Тоже, обратиться
Дрых, )))))))))
# 00:51 22-06-2009 ВНН, обратиться
Тю! Та шо ж тут незрозумiлого!? От же ж, чiтачi!.. ))
У Юры искривление пениса, влево, похож на банан! Близких отношений ещё не было. Вот и не знает Юрий чего и как... Можно ли с таким пенисом сексом заниматься и вообще... пролезет ли?.. не застрянет ли?.. не будет ли девушке больно?.. и т.д.
Юрий, а Вы попробуйте! Попытка - не пытка, грех - не беда!)) Главное, веру в себя не терять, а если девушка любит, сообразит что с Вашим "бананом" делать!))
# 01:20 22-06-2009 Дрых, обратиться
Ну если застрянет,то штопором вытащим:) А так то пускай радуется..если слегка влево,то девушке наоборот приятно будет,т.к. член не барахтаться будет, а тереться обязательно об стенку...
У некоторых людей поросячим хвостом член и ничего..не жалуются:)
Правда им штопор уже точно не поможет...
# 11:56 22-06-2009 Тоже, обратиться
Насмешили блин... порадовали)))))))))