голеностоп и стопа

17:44 03-10-2002 / Аноним, обратиться

Good morning, doctor. It is about feet pain question from 26 Сентября 2002 17: 49: 04
What do you mine complex inflammation therapy? Do you have any idea what could a reason for the inflammation? I did not hurt my feet, did not stretch them, but I was always jogging about 3 miles and taking yoga classes. Is it age problem? But I am going to be 33 in tow weeks. I am not so old.
May be my body losing some minerals or vitamins? What is it? I feel like a disable person.

Thank you very much.
I appreciate your help

Ответы

# 12:09 05-10-2002 Багиров А.Б., обратиться
It can be connected to any disease, бактериального or virus origin. It is necessary to do(make) the analysis of blood (also serology). To raise immunity. Antibiotics, for a type indometacini etc.