венеролог

12:08 11-02-2018 / Анонім, обратиться

Доброго дня. Перепрошую, що турбують ще раз. Ось таке питання. Через три місяці після ризику здала аналіз на сифіліс все негативно. В чотири вискочило, щось в роті схоже на шанкр. Була у венеролога, сказав на шанкр не схоже. Здала риф, рв, рдб все негативно 10 днів після появи у роті. В п'ять місяців швидкий тест негативний. Скажіть, то точно можна забути про сифіліс. Чи ще щось здати. Недавно пила антибіотик флемоксин, чи він може впливати зараз на результати аналізів. Якщо так через скільки здати аналізи?

Ответы

# 13:19 11-02-2018 Сергей Куликов, обратиться
Можно точно забыть про сифилис. Если забыть не удастся, то обратиться к психотерапевту с жалобами на сифилофобию.