онколог

02:25 26-01-2001 / 1606@Mail.Ru, обратиться

i want to ask if could help me. You must know that my father has
cancer. For some time in TV and some magazines, they make a report
about a russian medicine for the immune system, which should be developped
for the russian astronauts. I know only the latin name of it. It's called GALVITA.
Have you ever heard about it. It would be nice if you can send me answer.

Ответы

# 02:37 26-01-2001 Аноним, обратиться
Не знаю такого лекарства
# 16:10 28-01-2001 Козлов Дзинтар Васильевич, обратиться
Perhaps - GALAVIT. Look this link, please - http: // www. ropnet. ru/ medicor/ galavit. htm