о беременности

02:21 01-02-2007 / Ліцеїстка…, обратиться

Доброго вечора усім! Звертаюсь до Вас жінки! Я пишу науоко- дослідну роботу з біології людини, тема: Причина викиднів під час вагутності на протязі всього періоду! Я вже працюю над цією роботою 2 місяця, інформації досить, але хотілось взнати це від жінок які вже з цим зустрічалися! Бо вже цілий день прайцюю над роботою , організм виснажений! та всерівно скількиб я не намагалася відкрити певні закономірності все ріно чогось невистачає! Дуже прошу вас допоможіть!

Ответы

# 09:50 01-02-2007 Ольга Р, обратиться
Напишите пожалуйста по- русски.
# 10:19 01-02-2007 Olikaz, обратиться
Доброго ранку! Причини викиднів можуть бути різними. В першому триместрі це вади або пороки плоду, я не знаю особливостей медицинської термінології. В першому триместрі - організм сам позбавляється плоду, якщо відчуває якісь недоліки в ньому, наприклад, неправильне формування нервової системи, або неправильне формування тканин серця, нирок, мозку і т. п. В другому триместрі - викидні трапляються вже не так часто, як в першому триместрі, а взагалі в третьому триместрі - такий викидень називається - передчасні пологи. В період другого триместру викидень може бути спричинений якимось важким захворюванням, або емоційним потрясінням - наприклад, помер улюбленний дідусь, і вагітна дуже засмучена, може перестати їсти, пити і буде лити сльози кожен день. А в третьому триместрі передчасні пологи можуть початися від якоїсь травми, або просто організм вагітної "так вирішив". А взагалі то, моя думка, вікидні в 3 триместрі неможливо класифікувати. А для того, щоб більше дізнатися від жінок, перекладіть свій текст на російську мову і знову напишіть його тут. Цей сайт російськомовний.
# 10:34 01-02-2007 Ольга Р, обратиться
Olikaz, привет! Так ты сУкраины? А я почему- то думала что из Белоруси. .. .Перепутала, наверное. Как твой малыш?
# 12:56 01-02-2007 Olikaz, обратиться
Нее! С Украины - Кривой Рог, Днепропетровская область, малыш нормально - только что вот кричала на мужа, поставил ведро воды на кухне, а малой взял и перевернул.
# 17:18 01-02-2007 Ліцеїстка…, обратиться
Olikaz ! Велике пасибі! я б задоволенн6ям написала б на російській та граматика вмене погана! =)Коли вивчу гарно російську тоді вже буду спілкуватися з вами на російській а так дякую!