о беременности

14:55 27-02-2004 / Liubov, обратиться

I am doctor, dermatovenerologist, living another country and don't have any books about obstetrics. I need some information where is i can read scientific magazines, books about pregnancy any web site.
Thank you for answer.
With Best regards,
Dr Liubov Avdeeva.

Ответы

# 15:22 27-02-2004 Алла, обратиться
I don` t think that many people speak English here. So nobody will answer you.
Why don` t you try to search for this information in the Internet? ?? It` s very easy! !!
# 18:59 27-02-2004 Ольга, обратиться
Oops. .. maybe you (Liubov Andreeva) like to play with as ?
: o)
# 20:55 27-02-2004 Louisa, обратиться
Your English , Doctor , is awful!
# 21:22 27-02-2004 Yana, обратиться
You can find what you want on russian sites. It depends what you want.
# 21:58 27-02-2004 Valya, обратиться
Why don't you try www. google. com (no spaces)? There are a lot of Canadian (in English) sites on this matter. If you want to search Russian sites then type in Yandex and copy in google to search http: // www. yandex. ru/ keyboard_qwerty. html? 78