семейный доктор

12:58 30-03-2011 / Руслана / 0, обратиться

Доброго дня! Допоможіть будь ласка. У мене сухий кашель, в аптеці мені порекомендували бронхолітин. Відразу після прийому цих ліків (перед сном) у мене прискорилося серцебиття і почало паморочитися в голові. Після другого прийому ліків (вранці) зявилася якась фізична гіперактивність ніби після декількох чашок сильної кави. Що стосується кашлю, то він почав змінюватися, уже потроху почало відходити мокротиння. Підскажіть чи можна надалі мені приймати цей препарат, можливо слід зменшити кількість прийому препарату? Буду дуже вдячна за відповідь

Вопрос с сайта: "Аптеки Фетида"

Ответы

# 20:28 30-03-2011 Егоров Илья Вадимович, обратиться
Доброго дня!
Руслана, а если бы Вы были китаянкой, Вы бы на китайской здесь написали?
Это русскоязычный портал.
# 11:01 31-03-2011 Руслана, обратиться
Егоров Илья Вадимович,
большое спасибо за такой быстрый ответ!! Я уже успела сходить к врачу лично.
# 09:38 02-04-2011 Аноним, обратиться
Вот и чудно! И на русском научились писать:).
# 12:53 08-04-2011 Руслана, обратиться
Кто же знал что это настолько принципиально, но наверно такое большое желание было помочь! Быстрее можно было бы бросить текс обращения на онлайн переводчик чем писать ответ о не правиле написании. Простите что побеспокоила.