семейный доктор

16:01 28-11-2011 / Аноним / смт.Саврань, обратиться

У моих дітей я виявила глисти чорненькі, маленькі, як волосинки. Підкажіть мені яке краще брати ліки ДЕКАРИС чи ВОРМІЛ і в яких дозах і скільки їх приймати коли я годую дитину грудью?!. Я на скільки знаю, що потрібро пролікуватися всій сім"ї ; мені 23роки,чоловікові 27р. діти 4,5роки, 6місяців.

Вопрос с сайта: "Аптеки Фетида"

Ответы

# 16:06 28-11-2011 Аноним, обратиться
срочно дайте ответ я в панике
# 22:37 29-11-2011 Вика, обратиться
Аноним,Илья Вадимович и Рассаяна в командирове. Задайте ваш вопрос после 4 декабря. Доктора ответят Вам.