семейный доктор

16:20 15-03-2012 / Вита / 0, обратиться

Добрий день!
У чоловіка 1,5 неділі було дуже велика діарея й болів живіт.Були у лікаря,назначив лікування,все начебто прошло,але ось уже 4-й день у нього тримається температура 37,8-38,5.Ні простуди,ні діареї ,взагалі нічого немає.Нам порадиди антибіоти азітроміцин або сумамед.Підскажіть ,що краще зробити.

Вопрос с сайта: "Аптеки Фетида"

Ответы

# 03:20 17-03-2012 Гаспар Арнери…, обратиться
Добрій ночі. Краще всього визначити причину температури і здатися лікареві.Якщо нічого не немає, то навіщо антибіотики? А якщо їх призначив доктор, то чому на вибір?Какой діагноз поставив лікар, коли призначав антибіотики?