семейный доктор

20:48 01-04-2012 / Зоряна / Дрогобич, обратиться

Добрий день. Скажіть будь ласка чи можете щось сказати про дієтичну добавку "ФІБРЕНТ+ЙОД"? чи безпечно її приймати?

Ответы

# 11:40 02-04-2012 Гаспар Арнери…, обратиться
Зоряна,харчові добавки - це саме добавки до їжі, а не ліки. Ними не лікують, а тільки коректують характер живлення."Фібрент+Йод" - це комплекс рослинних харчових волокон, неорганічних сорбуючих речовин, антиоксидантів, вітамінів, ліпотропних факторів, макро- і мікроелементів.