гематолог

21:13 02-01-2003 / Elena (И.Б. 331…, обратиться

Which is a healty Russian way/ menu/ to feed an 8, 5 month old baby. A girl had breast milk for 8 months, eats now different kasha, purees, has6 teeth. Thank you.

Ответы

# 10:31 03-01-2003 Ермаков А.И., обратиться
Dear Elena! I may only advice that you ask a doctor in the pediatric conference. Thank you for your questions and could you let let us know which language would you like us to answer you.
Уважаемая Елена! Лучше спросить педиатра. Не могли бы Вы также написать, на каком языке вы бы хотели видеть наши ответы. Спасибо.
# 20:37 03-01-2003 Elena, обратиться
Dear Mr. Ermakov, thank you for your attention to my question. As for myself I am Russian, moved from Moscow 10 years ago with 13 and 17 hhhold children. My son is 27 now and has a baby. I don, think Americans feeding their children wright. Next week I will learn how to read your replies if you send them to me in russian.