инвалиды

18:02 10-01-2012 / оксана / львів, обратиться

Доброго дня! мені 22 роки вагітна другий раз. першій дитині 2,5 роки. Маю проблеми з хребтом. Колись в дитинстві впала мала тріщини в хребті(про це батьки не знали) тільки в 19 років після народження першої дитини почала боліти спина робили масаж не помагало,носила пояс ляпко-знімав біль на деякий час і все з початку...Потім поміляла масажиста,а вона направила на ренген...і виявилося тільки в 21 рік що мало тріщини,а хірург казав переломи в хребті який зріс сам і тепер при будь яких навантаженнях болітиме, і ще остеохондроз. Скажіть що робити бо болить хребет обмежена навіть в домашній роботі і чи можна оформити пенсію. бо знайомі кажуть що з такими болями як в мене можна. дякую!

Ответы

# 19:25 10-01-2012 Виноградова Марина, обратиться
оксана, добрый день. Обратитесь, пожалуйста, к специалистам в Украине.