кормление грудью

11:32 20-01-2011 / Мария / Москва, обратиться

Добрый день! Кормлю грудью, малышу 3 месяца. Принимаю витрум пренатал форте. Во время беременности принимала витрум + кальцемин курсами. Можно ли и сейчас продолжить прием кальцемина курсами? Не повредит ли это малышу?

Ответы

# 22:35 20-01-2011 Ирина Виноградова, обратиться
Мария,
не повредит, напротив, будет полезным.
# 18:14 27-01-2011 Ольга, обратиться
Добрий день.Підскажіть я кормлю груддю вже рік часу і сильно ламаються зуби,по половині відломуються.Підскажіть чи можна мені як кормющій пропити кальцемін і як саме його приймати.Дякую!