естеств. методы

13:36 28-02-2012 / Ольга, обратиться

Доброго дня. я зараз на стимуляції - клостилбегіт 5-9 д.ц., дивігель 6-18д.ц, прегнил 10000од на 14д.ц. Сьогодні 11 день циклу. Вчора була на УЗД - фолікули ростуть, ендометрій теж. але в матці є невеликий згусток крові. Лікар нічого не сказав. Що це може бути? Чи продовжувати приймати ліки?

Ответы

# 10:23 01-03-2012 Огородников Денис Васильевич, обратиться
Здравствуйте, Ольга
Данная картина может соответствовать очаговому гиперпластическому процессу эндометрия, Вам необходимо уточнить этот вопрос у доктора, проводящего ультразвуковое обследование.