WARNING
Добавление ответов к данному вопросу закрыто.
для тех, кто рядом

04:52 07-08-2004 / Толстяк, обратиться

Здраустуйте, дохтор! Я жыву на Украине, в малэньком сыле. Основной продукт пытания в нас, цэ сало, тому я дуже жирний. Як мене похудеть, только нэ прэдлагайте отказаться от сала, я його дужэ люблю и бэз нього жыты не могу. А хочэтся, щоб дывчата любылы мэнэ, а воны надимною смыються. Що мэни робыты?

Ответы

# 09:12 09-08-2004 Марукович Т., обратиться
Гы, главное - очень хотеть : -). А может, ну их, дывчат ; -)?
# 10:58 09-08-2004 Аноним, обратиться
Товчтий, а чому б тобі не їсти саме лише сало? Без хліба та огірочків? Тоді багато не з'їси, та й схуднеш!
# 10:58 09-08-2004 Аноним, обратиться
Товстий, а чому б тобі не їсти саме лише сало? Без хліба та огірочків? Тоді багато не з'їси, та й схуднеш!