невролог

13:48 23-04-2010 / Тарас / Тернополь, обратиться

Мені 20 роківВсе почалося ще у жовтні під час епідемії грипу у мене були виявлені хрипи у грудях до цього в лікарні не лежав і вся ця обстановка пов’язана з карантином дуже негативно на мене вплинула не міг заснути стрибав тиск якого до цього в мене не було 2 тижні пролежавши виписали.Але і вдома невідомий страх мене не покинув постійно міряв температуру яка була 37,3 через але я вів не зовсім правильний спосіб життя постійно сидів за комп’ютером зявилась якась задишка не хватало повітря уособливо в приміщенні із сторони серця була тахікардія неприємні відчуття здавлювання звернувся до лікарів направили на ЕХО ніби все нормі через місяць все повторилось появився якийсь страх знову тахікардія а одного разу вперше появились перебої я подумав що в мене інфаркт тиск 190/100 в мене завжди був низький тиск після визову швидкої лікарі вкололи заспокійливе мене всього трясло.Знову звернувся до лікаря в поліклініці знову вдруге направили на ЕХО прописали панангінпід час проходження був дужу збуджений лікар не побачив нічого страшного але якась була ДОДАТКОВА ХОРДА МОЖЛИВО ЧЕРЕЗ ШАЛЕНЕ БИТТЯ СЕРЦЯ звернувся до лікаря в обласному центрі його діагноз вегето-дистонія з кардіальним типом з екстрасистолією прописав панангін і валеріану.Вдома торхи заспокоївся але перебої не зникали ы мене це вбивало був панічний страх,вологы руки ы ноги ,мурашки в ногах і руках боявся вставати з ліжка навіть поїсти крутилась голова була якась задишка,були якісь спутані думки відчуття нереальності здавалось що я схошу з розуму.Знову пішов до лікаря який не бачив нічого серйозного прописав рибоксин наказав місяць пити і направив до невропатогола який поставив діагноз астено-неврологічний синдром і прописав ФЛОРИСЕД ,Гліцисед і фезам пити 21 день.Весь курс пройшов зникло відчуття задишки,нормалізувався сон,зникла холодність рук і ніг проте перебої деколи виникають особливо коли хвилююсь(недавно пережив смерть близької людини (БОЮСЬ ІНФАРКТУ),
Коли переживаю зразу червоніє обличчя а потім раптово блідне .Зявився головний біль який який усилюється до вечора сильніше і шумить і закладає ліве вухо неприємні відчуття в області серця,СТИСНЕННЯ.ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ЩО МЕНІ РОБИТИ ДО ЯКОГО ЛІКАРЯ ЗВЕРТАТИСЬ КАРДІОЛГ
СКАЗАВ ВЖЕ ВТРЕТЄ ЙТИ НА ЕХО МЕНЕ ВЖЕ ДІСТАЛО ХОДИТИ ПО ЛІКАРЯМ КОЖЕН ПРИЙОМ СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ ТАХІКАРДІЄЮ І ПЕРЕБОЯМИ НЕ МОЖУ ОПАНУВАТИ СВІЙ СТРАХ.ВСЕ БОЛИТЬ ЧИ МОЖНА ЗАЙМАТИСЬ ФІЗКУЛЬТУРОЮ НАПРИКЛАД НЕВЕЛИКІ ПРОБІЖКИ І ЯКІ ЛІКИ ПИТИ ЗАРАЗ ПЮ ТІЛЬКИ ЧАЙ З МЕЛІСИ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА БО Я БОЖЕВОЛІЮ

Ответы

# 21:14 23-04-2010 Ольга Юрьевна, обратиться
Тарас,
Пожалуйста, по-русски!