офтальмолог

21:41 17-04-2011 / арсен / тернопіль, обратиться

Доброго дня. Після консультації у лікаря-окуліста, виявлено - праве око -0.25, та ліве +0.25. Голова не болить, потреби в використанні лінз/окулярів немає, в них навіть деякий дискомфорт. Для лікування виписано: луцетам(пірацетам 800мг таблетки) 2 рази на добу по 1шт. - для покращення гостроти зору, та дексаметазон вфз (краплі очні, 1мг/мл) по 1кр. 4 рази в день - при сльозінні на вітрі. Цікавить відповідність препаратів, безпечність при водінні автомобілем. Наперед вдячний.

Вопрос с сайта: "Аптеки Фетида"

Ответы

# 20:25 18-04-2011 арсен, обратиться
враховуючи побічну дію, і почитавши відгуки і рекомендації на інших форумах, після першого дня прийому припинив застосування.