детский ортопед

02:11 29-11-2011 / Мирослава… / Ужгород, обратиться

Добрий день! моїй донечці 8 міс 5 днів. В 2 місяці нас направили на масаж, загальний розвиваючий. Вже на першому масажі нам поставили діагноз, що у дитини дисплазія тазобедрених суглобів зліва. Зробили трусики (як широке пеленання) і ми їх носили до 6 міс.До ортопеда були тільки в 3 місяці. До масажів у нас були рівні складочки, як спереді так і на попі. Після використання трусиків складки здвинулись.Це все мої спостереження. Моїй знайомій той же масажист сказав, що вних дисплазія і треба носити трусики, вони пішли до ортопеда ( декількох спеціалістів) діагнос не підтвердився. Чи може бути вище сказане причиною розвитку дисплазії? В 3 міс ми зробили рентгенівський знімок, по якому видно,що розвиток голівки лівого суглобу менш розвинутий. Пройшли 3 сеанси (по 10 підходів) масажу та лік. фізкультури. В 6 міс зробили повторний знімок, голівка в розвитку майже не відстає від правої. Але відчувається хруст в суглобах при масажі. У 8 міс нам назначили кальцій внутрішньо, незважаючи на те, що роднічок швидше заросте, не ставати на ніжки (донечка в 6 міс вперше встала в ліжечку, а тепер немає перепон, будь яка висота і вона встає. Що нам можна робити? Чи можна ставати?

Ответы

# 21:52 29-11-2011 Милосердов Александр, обратиться
Мирослава…,
Пишите, пожалуйста, на русском языке, если нет возможности, используйте английский или немецкий языки. Они у меня свободно.