психиатр

15:07 25-05-2010 / SET / Vinnitsa, обратиться

Доброго дня вам, пише Вам Сергий.
Все почалося з екзаменів. Здавав ЗНО, мені стало погано(хололи ноги,крутилась голова,головні болі,був високий тиск ),хворію ВСД
Лежав в ликарни десь пів місяця трохи підлічив тиск, головні болі тоже вщухли
Мени давали препарати для збиття тиску, та якісь сильні антидеприсанти (назви неповню, знаю що дорогі за 500грн)
В мене було депресивний стан (Батько лежав в лікарні ім. Ющенка
діагноз шезофрения, та ін проблеми)
Я ріши покінчити з жеттям, напився упаковку анальгина і упаковку цитрамона.
На фони цього в мене були пірімідальни прояви, в реанімації відкачали.
Потім поклали в псих лікарню з діагнозом депресія.
В ликапрни практично ніяких ліків не давали,за весь курс лікування дали 2 табдетки , шо давали незнаю
Це було в 15,06,2009
Більше ніж пів року було все добре, поступив на навчання в ВМВПУ
На спеціальність Елекромиханік з ремонту і обслуговування лічильно обчислювальних маши.
Захишав дипломну роботу в січні і знов якись пригнічений стан
нехочиться ничо робити, втратив сон.
Рішили з мамою звернутись пси лікарню.
Поклали на лікування, дипресія і ще шось
Лікували Азаліптолом + аминазином + ???
Все пройшло, вернувся до навчання,
потім знов зачот , знов поклали
Лічили місяць(трифтазин + цикладол, аминазин, гідазипам)
Вилічили перевили з уколив на риспаксол 0,5 таблетки
Після цьго деписивни стан почов проявлятися раз на місяць
Лічусь в дома (2 рази)
Що робити незнаю.
З депресії все тяще виходити, поможить!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Написано 25,05,10
Пишіти на мило,буду ради отримати харошу відповідь.
Email: HI-TEK-666@mail.ru

Ответы

# 17:21 25-05-2010 Слово, обратиться
Психотерапию может попробовать?
# 19:39 25-05-2010 Екатерина Алексеевна, обратиться
ответила Вам на электронный адрес.