СПИД

11:04 05-07-2009 / Bauka, обратиться

Тәулік ішінде республика бойынша 263 қылмыс жасалды, оның 209 кезекті тәулік ішінде ашылды.
Барлығы: 4 кісі өлтіру қылмысы (3-ашылды), 4 қарақшылық (3-ашылды), 18 тонау (ашылғаны 11), 129 ұрлық (ашылғаны 90), 17 есірткі қылмысы жасалды.
255 оқиға тіркелді, оның ішінде: 38 жол-көлік оқиғасы жасалды, онда 9 адам қаза болды, 46 адам жарақаттанды; 58 өрт шығып, онда 4 адам қаза болды.
Қарақшылық
29.06. Алматы қаласында, Алмалы ауданында үш белгісіз азамат тапаншамен қорқытып Қазақ Мемлекеттік сәулет-құрылыс академиясының 4 курс студенті, азаматша С.-ның «Toyota Land Cruiser Prado» автомашинасын иемденіп, С.-ны және оның жолаушысы, жұмыс істемейтін азамат К.-ны қала сыртына алып шығып, аталған автомашинада белгісіз жақта жасырынған.

Есірткіні заңсыз сақтау
29.06. сағат 11-20-да Жамбыл облысы, Мерке ауданының Тәтті станциясында полиция қызметкерлері 1956 жылы туылған азамат И.-ды ұстап, одан 655 килограмм марихуана анықтап, тәркіледі.

Ответы

# 11:33 05-07-2009 Kosta, обратиться
Кет на кутак мудило!!!!!!!!!
# 11:56 05-07-2009 Михаил А Гусман…, обратиться
Kosta,
абсолютно согласен с баукой, Тәулік ішінде республика бойынша 250 қылмыс жасалды, оның 201 кезекті тәулік ішінде ашылды.
Барлығы: 3 кісі өлтіру қылмысы (1-ашылды), 6 қарақшылық (3-ашылды), 30 тонау (ашылғаны 24), 107 ұрлық (ашылғаны 75), 15 есірткі қылмысы жасалды.
266 оқиға тіркелді, оның ішінде: 38 жол-көлік оқиғасы жасалды, онда 6 адам қаза болды, 44 адам жарақаттанды; 64 өрт шығып, онда 1 адам қаза болды.
Қарақшылық
30.06. сағат 04-30-да Түрксіб ауданында маска киген төрт адам 1975 жылы туылған жеке кәсіпкер А.-ның үйіне басып еніп, кәсіпкерді , оның 1978 жылы туылған әйелі С.-ны және 1976 жылы туылған қарындасын соққыға жығып, байлап, 6 мың АҚШ доллары мен алтын бұйымдарды иемденіп, жасырынған.

Есірткіні заңсыз сақтау
29.06. сағат 22.10-да Жамбыл облысы, Мерке ауданының Нововоскресеновка ауылындағы «Мадина» кафесінде полиция қызметкерлері 1971 жылы туылған Қырғызстан Республикасының азаматы С.-ны ұстап, 6 килограмм 915 грамм героин анықтап, тәркіледі.

Алдында жасалған қылмыстарды ашу
Алматы қаласында полиция қызметкерлері жанжал кезінде 1978 жылы туылған азамат К.-ны өлтірген 1986 жылы туылған Ж.-ны ұстады.