banner1

СПИД

13:08 24-05-2026 / Михаил Гусман / 0, обратиться

The risk of HIV transmission from oral sex is exceedingly low to almost non-existent. While possible under specific conditions, it is substantially lower than the risk associated with vaginal or anal intercourse. Взято из Гугла

Ответы

# 14:04 24-05-2026 Аноним, обратиться
Михаил Гусман,
Здравствуйте. А какие должны быть определённые условия?
# 21:06 24-05-2026 Михаил Гусман, обратиться
Кандидоз ротовой полости, травмы слизистой и другие воспаления ротовой полости.