венеролог

18:38 24-02-2018 / Анонім / Львів, обратиться

Доброго дня. Упродовж першого місяця реакція Весермана негативна, третього іфа антитіла невиявлені, у чотири риф, рпб, рв негативні, у п'ять швидкий тест негативний, у шість іфа антитіла до трипонеми не виявлені. Підкажіть якби був сифіліс у шість місяців іфа на антитіла би його виявив. З чим можна сплутати твердий шанкр на язику?

Ответы

# 21:47 24-02-2018 Сергей Куликов, обратиться
Здравствуйте,
Достаточно было сдать анализ через 3 месяца, чтобы исключить сифилис.
# 22:27 24-02-2018 Анонім, обратиться
Дякую. Тобто, сифілісу немає
# 18:18 02-03-2018 Сергей Куликов, обратиться
Верно.