позвоночник

23:20 29-08-2011 / христина… / калуш, обратиться

Добрий день! У мене сильні болі в правій нозі , в попереку та на рівні копчика Пів року назад робили МРТ написали висновок: ускладнений остеохондроз поперекового відділу хребта та протрузія міжхребцевого диску L5-S1.Після чого мені робили епідуральний адгезіоліз міжхребцевих дисків поперекового віділлу хребта.....полегшало рівно на пів року. Почались знову болі і знову зробили епідуральний адгезіоліз міжхребцевих дисків поперекового віділлу хребта. але на цей раз нічого не допомогло болі посилились більше... але болі тільки в другій половині дня. Підскажіть що робити...наперед вдячна.

Ответы

# 03:46 31-08-2011 Сергей, обратиться
христина…,
На жаль, Ви себе обманували - епідуральний адгезіоліз ліквідує симптоми, а причина залишається.
Сходіть на огляд до массажиста-вертебролога. Думаю Ваша проблема може бути ліквідована мануально.