ветеринар

09:53 29-09-2012 / Стас / м. Трускавець, обратиться

Підскажіть що робити бо незнаю куди вже подітись в мене собачка лабрадор півтора рочку вона була перестала їсти перестала бути активна така як зазвичай і почала натягуватись і відригувати це продовжувалось 3 дні потім ми поміряли температуру (39.5) і відвезли її до лікарні м. Львів! там нам зробили узі і взяли кров на аналізи узі показало що печінка збільшена а аналізи показали що гемоглобін і білірубіни високі! в лікарні нам сказали що це може бути якийя укус кліща і щоб ми капали капельниці і все буде добре це вже продовжуеться більше чим тиждень і пес на 2-3 години вертаеться таким як мае бути а потім знову цілий день не їсть не ходить лежить і хропить ! скажіть куда звертатись що робити !

Ответы

# 11:44 29-09-2012 Аноним, обратиться
А по русски нельзя ? Если пса укусил клещ, и предположили пироплазмоз ( на пироплазмоз кстати должны были сделать анализ), то должны были ввести антипаразитарный препарат. Непонятно, что Вам делали, кроме анализа крови и узи.Капали ли растворы, и что Вы сами делаете из назначений?Печень нужно поддерживать хотя бы витамином В12, можно колоть катазал или гамавит. Пса нужно промывать в/в капельницами, иначе все важные внутренние органы будут засорятся и животное погибнет. Вашего пса должен лечить и наблюдать врач!
# 12:06 29-09-2012 Стас, обратиться
так ми капаем її лікар приходить ! але ми не пожем поняти чого один день вона нормально а на другій день даже не встае і знов таке\
# 12:36 29-09-2012 Аноним, обратиться
На месте вашего врача я бы зашла на вет.сайт и попросила коллег помочь разобраться в ситуации. А Ваш сумбурный текст на иностранной мове никто даже смотреть не будет.
Здоровья псу!
# 13:38 29-09-2012 Стас, обратиться
дибіл яка іностанна мова я в Україна і говорю на українській
# 14:18 29-09-2012 Аноним, обратиться
Да хоть в Китае и на китайском:)) САЙТ РУССКОЯЗЫЧНЫЙ!!! Ещё раз здоровья псу и его владельцу - безграмотному хаму!