инфекционист

03:03 29-10-2009 / VASYL / 0, обратиться

Добрий день!

Порадьте будь ласка!!!

Ситуація така:
Мене звати Василь. Мені 25 років. Був нормальною життєрадісною людиною. На здоров’я не жалівся. Любив погуляти з друзями, випити пива, деколи спиртних напитків. І ось одного разу, 5 років тому, відчув болі в правому підребер’ї. Зразу не зауважив думав пройде. Але болі і дискомфорт продовжувалися періодично змінюючись то в кращу, то в гіршу сторону. Через деякий час пішов на УЗД, поставили діагноз «Холецистит (Застій жовчі)» і призначили лікування. Через деякий час відчув полегшення, але не на довго. Можливо через те, що не дотримувався дієти і знову час від часу на свята вживав спиртні напої. Далі все було набагато гірше. Появилася якась алергія (я так вважаю, а можливо реакція печінки на навантаження). Після кожного разу вживання алкоголю чи просто пива мене обсипало прищиками і свербіло все тіло. Тоді я зовсім перестав вживати будь які спиртні напої надіючись на полегшення. Але все ішло не в кращу сторону. Деякі лікарі вважали що це алергія на алкоголь, але я вважаю що це реакція печінки на навантаження. Я почав відчувати, що в правому підребер’ї відбуваються якісь процеси. Почав втрачати вагу. Шкіра ставала ніби суха і колір ставав блідим… Далі злякавшись я вирішив лягти в лікарню і здати масу аналізів.
Після здачі маси аналізів описую саме негативне:
Мені сказали, що я перехворів якоюсь скритою формою гепатиту «В» і переніс його на ногах. Так як знайшли в організмі антитіла до вірусу. Я ніколи не був жовтий і не попадав до лікарні с таким діагнозом, тому і вирішили, що якась скрита форма. Дальше, лікарі виявили підвищені еозинофіли і підвищений Імуноглобулін «Е» А також незначний дисбактеріоз. Ну і на самий кінець мене добили остаточно сказавши, що за результатами аналізу крові в мене присутній «токсоплазмоз» і «цитомегаловірус». Сказали, що болі в підребер’ї зумовлені застоєм жовчі. А так вроді ніби все нормально. Порадили дотримуватись дієти, не вживати спиртних напоїв і не курити.
Я вже два роки не курю, не вживаю спиртних напоїв і стараюся час від часу дотримуватись дієти, але мені все гірше…. Тепер замість відчуття якихось процесів, які відчував раніше в печінці, я відчуваю, ну в мене таке враження, що там щось не моє, щось чуже, ніби як хтось засунув туди шматок м’яса….. Мені страшно… Я втрачаю вагу. Тепер відчуваю дискомфорт у правому підребер’ї навіть тоді, коли поп’ю простої води. Печінкові проби ніби в нормі. УЗД не робив вже приблизно 3 роки (останній раз робив УЗД коли лежав в лікарні і здавав масу аналізів, тоді було видно тільки застій жовчі). Також зараз почав ще гірше відчувати розлади кишечника. Таке враження, що нічого не травиться, а все ніби стоїть, особливо тоді коли з’їсти чогось важкого (жирного, жареного). Говорять, що при Гепатиті кал біліє, але в мене такого не було, в основному світло жовтого кольору деколи коричневого. Еозинофіли і Імуноглобулін «Е» дальше підвищені, причому набагато підвищені. Мені лікар сказав, що вони можуть бути підвищені у випадку алергії, або гельмінтів. З’їв упаковку «Вормілу» а також 300гр. сирого гарбузового насіння, полегшення відсутнє. Вважаю, що то не гельмінти. Здав аналізи на лямблії, результат відсутній. Загальні аналізи крові дальше в нормі. Цукор ніби в межах норми. Сеча ніби в нормі, правда деколи темніє при навантаженні печінки їжею. Також лікарі виявили якісь корені в легенях. Говорять, що це може бути ускладнення якогось грипу. Можливо мені потрібно зробити якісь додаткові аналізи на Гепатит «В»????? Можливо вірус Гепатиту «В» залишив після себе якісь корені, або організм не повністю позбавився вірусу????? В мене таке враження, що я скоро Богу душу віддам!
Прошу консультації! Що робити, куди звернутися, які аналізи здавати і просто поради?????

Велике дякую!!!

Ответы

# 14:17 30-10-2009 Катерина…, обратиться
Можете сдать анализ на маркёры гепатита В (HBsAg, анти-HBs, анти-HBc, HBeAg, анти-НВе). Хотя, если бы у вас был хронический гепатит-вам бы об этом сказали ещё в больнице. У взрослых людей гепатит практически всегда протекает бессимптомно. Посетите аллерголога-иммунолога для выявления причины аллергии. Застой желчи устраняется желчегонными препаратыми (аллохол, лиобил, желчегонные травяные сборы). Продолжайте соблюдать диету.
# 19:05 30-10-2009 VASYL, обратиться
Катерина, пасибо Вам большое..!!!!