гастроэнтеролог

20:04 30-08-2011 / оксана / м.новий розділ, обратиться

Добрий день.В мне загнути ховчний міхур.Виявили, що у мене рефлюкс гастрит.Скажіть рефлюкс гастрит і гастроезофагельна рефлюксна хвороба одне і теж чи ні.Зараз приймаю омепразол.Трохи легше , але коли перехвилююсь відчуваю жовч і кислотність.підкажіть будь ласка чи хороший це препарат , порадьте може кращі ліки.Як стане краще потрібно для профілактики пити від печінки і жовчі.Скіжіть якби жовч добре функціонувала, то гастриту би не виникло.Підскажіть як лікуватись, дайте будь ласка консультацію пор хворобу і як пролікуватись краще.Дякую за відповідь

Ответы

# 06:37 13-10-2011 Елена, обратиться
Оксана,пропоную пройти діагностику,де лікар порадить вирішити проблему фітопрепаратами.Адже Ви повинні розуміти,що фармація лише знімає симптоми та біль,з причиною хвороби треба поводитись інакше.Якщо Вас Зацікавила моя пропозиція,напишіть за адресою l.kuzina@mail.ru