инфекционист

16:36 25-10-2010 / Ната / Львів, обратиться

Доброго дня!
Потрібна порада. Дитині 8 років. У липні почалося легке покихикування, звернулися до лікаря і почалося лікування, яке триває і дотепер....Діагнози, які були встановленні : аденоїдит, лорангіт, фарингіт. Нарешті дали направлення на аналізи виявили підвищенні еозинофіли (8), далі виявили аскаридоз. Пройшли лікування. А кихикання залишилося і частково перейшло в сухий непродуктивний кашель, який повторюється кожні 5-10хв. Чи можуть підвищені еозинофіли бути проявом алергії ? Що ви можете порадити ?

Ответы

# 21:03 27-10-2010 Аноним, обратиться
Добрый день!
Нужен совет. Ребенку 8 лет. В июле началось легкое покихикування, обратились к врачу и началось лечение, которое продолжается до сих пор .... Диагнозы, которые были установлении: аденоидит, лорангит, фарингит. Наконец дали направление на анализы выявили повышении эозинофилы (8), далее обнаружили аскаридоз. Прошли лечение. А кихикание осталось и частично перешло в сухой непродуктивный кашель, который повторяется каждые 5-10мин. Могут повышенные эозинофилы быть проявлением аллергии? Что вы можете посоветовать?