дерматолог

17:36 22-10-2012 / Антонина… / Березне, обратиться

Доброго дня!!!!!У мене до Вас таке запитання. Приблизно 4 місяці назад в мене почали появлятись прищикі, які дуже чухались. Потім я побачила на руках ніби прорізи. Подивилась в інтернеті, там було написано що це коростяні шляхи. Ходила в лікарню до дерматолога. Він призначив багато таблеток від алергії та спрегаль. сказав що це профілактичний засіб. і він не впевнений що це короста. поки лікувалась нічого не чухалось. але всерівно не пропадало. це продовжується весь цей час. потім дізналась що цим заразились ще 2 людей які спали зі мною в одному ліжку. сьогодні купила в аптеці мазь бензилбензоат. що Ви можете мені порадить???і що краще мазь чи емульсія????завчасно дуже вдячна

Ответы

# 18:17 22-10-2012 дед, обратиться
Антонина…,
Заходите на www.vsemzdorovia.ru - система естественного оздоровления