невролог

00:05 05-11-2009 / Ольга / 0, обратиться

Добрий вечір. Годину тому відчула таке: Відчуття прохолоди в горлі, ніби оніміння всього тіла, починаючи з язика, потім відчуття жару на обличчі, потім відчуття страху і сильне серцебиття. Все це тривало десь до хв. Взяла валідол, постаралася заспокоїтися. Зараз ніби все нормально,але тривожно, що це може повторитися. Не розумію,що зі мною,що це може бути?

Ответы

# 05:46 05-11-2009 Аня, обратиться
А слова вимовляти могли без проблем? Мова не була порушена?
# 15:44 05-11-2009 Ольга, обратиться
Говорити напевно могла нормально, не знаю, оскільки це відчуття оніміння тіла дуже швидко минуло.Раніше зі мною вже таке було десь 1,5 року тому, тоді я також відчула якусь прохолоду в горлі і дивне відчуття оніміння тіла, при цьму я можу нормально рухатися і відчуваю тільки тривогу.Також в мене іноді виникає головокружіння, іноді прискорене серцебиття, іноді незрозуміле відчуття тривоги. Консультувалася в кардіолога, робила УЗД серця і кардіограму , ніби все в нормі, зафіксували тільки незначну гіпоксію і тахікардію. Підкажіть,будь-ласка, що це може бути, до якого спеціаліста краще звернутися і які обстеження пройти. Також іноді відчуваю ніби здавлення в горлі, може це щось із щитовидною? Мені 24р. Дуже дякую.