терапевт

19:05 28-12-2011 / Тетяна, обратиться

Доброго дня, мені 22 роки, інколи маю підвищений тиск через стесові ситуації(140-100). Випиваю 1-2 таблетки папазолу і помітила що стає важко дихати носом( у носі відчувається різкий запах газу). Чи може бути, що це побічний ефект папазолу????

Ответы

# 19:09 28-12-2011 Тетяна, обратиться
Здравствуйте, мне 22 года, иногда имею повышенное давление через стрессовые ситуации (140-100). Выпиваю 1-2 таблетки папазола и заметила что становится трудно дышать носом (в носу ощущается резкий запах газа). Может быть, что это побочный эффект папазола????